Logo POSOFT s.r.o

S nami smerujete stále vpred

Ďiaľková správa

1

Program Teamviewer

Tento program  je potrebný na šifrovanú vzdialenú správu vášho počítača. Pokiaľ máte prístup na internet a máte problémy s počítačom nie je potrebné vždy prísť priamo k Vám. Stačí si stiahnuť z našej stránky tento program (linka na stiahnutie je pod krokom č.3.

2

Cena

Cena za tieto služby sa odvíja od toho o akú činnosť pôjde pri vzdialenej správe a od času potrebného na vyriešenie daného problému. Klienti so zmluvou platia za tieto služby formou paušálu, kde sa im hodiny strávené pri diaľkovej správe počítača odpočítavajú z predplatených hodín. Cenník služieb pre ostatných zákazníkov bude zobrazený po kliknutí na odkaz na začiatku vety v novom okne. Pomocou komunikácie sa dohodneme na rozsahu prác, fakturačných údajoch a spôsobe platby. Po ich odsúhlasení môžeme zrealizovať Vašu objednávku a poskytnúť Vám potrebnú pomoc pri nastavení Vášho počítača alebo odstránení vzniknutých problémov.

3

Inštalácia

Spomínaný program si stiahnite kliknutím na tlačidlo nižšie. Uložte si ho na miesto kde ho budete vedieť nájsť (napríklad do "stiahnutých súborov" alebo na "Plochu"). Po stiahnutí ho spustite a v prípade, že sa vás systém alebo antivírus opýta či tento program chcete spustiť, potvrďte to aby sa program spustil. Po jeho spustení sa vám zobrazí Nižšie zobrazený obrázok na ktorom bude vygenerované unikátne ID číslo. Prosím zavolajte nám tak ako je uvedené na tom obrázku a my sa vám pokúsim pomôcť najlepšie ako vieme.
Stiahnite si program TeamViewer
Copyright © POSOFT s.r.o.
Skip to content